تلگرام بازار ورزش

اشپیگل در دعوای حقوقی با رونالدو پیروز شد

بازار ورزش: نشریه آلمانی اشپیگل اعلام کرده است که در دعوای حقوقی با کریستیانو رونالدو بر سر نشر اطلاعات تخلفات مالیاتی این بازیکن داشته، پیروز شده است.

 

سال ۲۰۱۷ نشریه اشپیگل پس از یک سری تحقیقات گسترده که توسط ۶۰ خبرنگار به مدت هفت ماه انجام شد و اطلاعات ارائه شده توسط سایت فوتبال‌لیکس، گزارش داد که مهاجم پرتغالی مرتکب تخلفات مالیاتی شده است.

 

 

وکلای رونالدو با شکایت از اشپیگل موضوع را به دادگاه کشاندند، دادگاه هم این مجله را از انتشار مقالات در مورد این ماده ممنوع و تهدید کرد چنانچه از این حکم تبعیت نکند این مجله آلمانی ۲۵۰ هزار یورو جریمه خواهد شد.

 

در طول فرایند دادرسی وکلای رونالدو بدون انکار صحت گزارش ها، مجله آلمانی را متهم کردند که از اسنادی که به شیوه نامناسب به دست آمده بود، استفاده کرده است.

 

اشپیگل این گزارش‌ها را از نسخه دیجیتال خود حذف کرد، اما علیه این حکم درخواست تجدیدنظر داد و حالا دو سال بعد بر ستاره پرتغالی پیروز شده است. این نشریه از روز پنجشنبه مطالب خود درباره یکی از بزرگ‌ترین رسوایی‌های تاریخ فوتبال که دامن ستارگانی چون رونالدو، مسوت اوزیل و ژوزه مورینیو گرفت را دوباره در دسترس خوانندگان خود قرار داده است.BAZAR VARZESH