تلگرام بازار ورزش

لالیگا به مکزیک هم می‌رود

بازار ورزش: سازمان لیگ فوتبال اسپانیا با وجود همه انتقادها علاوه بر آمریکا و کانادا برنامه دارد در مکزیک هم بازی برگزار کند.

 

بنا بر گزارش رسانه‌های آمریکایی، لالیگا می‌خواهد در دو شهر مونتری و تیخوانا بازی برگزار کند. نماینده لالیگا در مکزیک در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که مکزیک بعد از آمریکای شمالی مهم‌ترین بازار بین‌المللی این لیگ است. لالیگا با وجود مقاومت‌هایی که در برابر این برنامه‌ بازاریابی جسورانه‌اش شده است، مصمم است تا آن را پیاده کند و به موفقیت برساند.

 

بعد از اینکه سازمان لیگ فوتبال اسپانیا اعلام کرد که قصد دارد در آمریکا بازی‌هایی را برگزار کند، از طرف جیانی اینفانتینو هم با انتقاد مواجه شد. رییس فیفا در حاشیه ملاقات‌اش با ترامپ طعنه‌آمیز گفت ترجیح می‌دهد در آمریکا یک بازی خوب میجر لیگ آمریکا (ام‌ال‌اس) را ببیند تا یک بازی از لالیگا. اینفانتینو علاوه بر این تاکید کرد که لالیگا برای برگزاری بازی در خارج از اسپانیا به مجوز فیفا نیاز دارد.

 

اتحادیه بازیکنان فوتبال اسپانیا هم اعلام کرده که با تمام قدرت در برابر این برنامه لالیگا برای برگزاری بازی در آمریکا و کانادا می‌ایستد.BAZAR VARZESH