تلگرام بازار ورزش

مارادونا برای حضور در روسیه از فیفا پول می‌گیرد

فیفا برای هر یک بازی که مارادونا برای تماشای بازی آرژانتین به ورزشگاه رفت ۱۰ هزار پوند به او داده است.

بازارورزش: دیگو مارادونا که در روسیه به سر می‌برد و بازی‌های تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین را در جام جهانی ۲۰۱۸ از نزدیک تماشا می‌کند از حذف تیمش باید خیلی ناراحت باشد. چوم فیفا برای این که اسطوره آرژانتین این بازی‌ها را از ورزشگاه نگاه کند، یازده هزار و ۳۰۰ یورو برای هر دیدار می‌داد.

 

جیانی اینفانتینو گروهی از ستارگان پیشین فوتبال را به روسیه دعوت کرده است تا در این بازی‌ها حضور پیدا کنند. در این گروه رونالدوی برزیلی، ساموئل اتوئو، ایکر کاسیاس، کارلس پویول و ژاوی ارناندس حضور دارند. با این حال هیچ یک از آن‌ها به اندازه مارادونا برای فیفا هزینه بر نیستند.

 

اینفانتینو معتقد است این روش بازاریابی موفقی برای برند جام جهانی خواهد بود. مارادونا البته ممکن است همچنان در روسیه بماند و سایر بازی‌ها را تماشا کند.

 

فیفا هزینه سفر، اقامت، غذا و دیگر مسائل را برای این ستارگان می‌پردازد. برخی از آن‌ها حتی یک بازی را از دست نمی‌دهند که مارادونا جزو آن‌هاست. این ستارگان در روسیه حضور دارند تا لحظات فراموش نشدنی جام جهانی را به یاد بیاورد. هر یک از این بازیکنان می‌توانند با شبکه‌های مختلف نیز همکاری کنند. به عنوان مثال مارادونا برای برنامه “De la Mano del Diez” شبکه تله‌سور ونزوئلا صحبت می‌کند.

 

فیفا از مارادونا خواسته است تا رفتار محترمانه‌تری داشته باشد. خوشحالی او پس از گل پیروزی آرژانتین مقابل نیجریه عجیب بود.

 

این درخواست فیفا به این خاطر است که او جایگاه خاصی در تاریخ فوتبال آرژانتین دارد و بخشی از تاریخ فوتبال جهان است.BAZAR VARZESH