تلگرام بازار ورزش

اعلام آمادگی سپاه برای واگذاری تراکتورسازی

بازار ورزش: سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا خبر داد که سپاه به دنبال واگذاری است و بعد از پایان فصل، این پروسه طی خواهد شد.

 

تراکتورسازی تبریز که به تازگی با برکناری مصطفی آجرلو و انتصاب عباس الیاسی با تغییر مدیرعامل مواجه شده است، اوضاع خوبی در لیگ برتر ندارد و در رده دهم جدول قرار دارد و تنها ۶ امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد. این تیم از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نیز بدون امتیاز حذف شد.

 

فرمانده سپاه عاشورا صبح شنبه در نشست خبری‌ای که به مناسبت هفته پاسدار در تبریز برگزار شد با اشاره به وضعیت تراکتورسازی گفت: «باید همواره منصفانه قضاوت کنیم، تراکتور تیم مردمی و مورد علاقه‌ی مردم آذربایجان است. این تیم یک کارنامه‌ای دارد که با نگاهی به عملکرد این تیم طی شکل گیری آن، درمیابیم که تراکتور از سال ۸۹ که به سپاه واگذار شده همواره در حال فراز بوده است، در حالی که تیم‌های فوتبال هم فراز دارند و هم فرود. این فراز و فرود یک امر طبیعی است اما تراکتور از سال ۸۹ تا این فصل وضعیت خوبی داشته است.»

 

فرمانده سپاه عاشورا در ادامه این نشست گفت: «تراکتور در فصل اخیر از لحاظ مدیریتی دچار مشکل شد؛ اما حقیقت مطلب این است که با تدبیری که از فرماندهی کل سپاه دریافت کردم، به دنبال واگذاری این تیم هستم و بعد از اتمام فصل، این پروسه طی خواهد شد تا تیم به مجموعه‌های متقاضی خصوصی و قابل اطمینان واگذار شود.»

 

سردار عابدین خرم اعلام کرد که متقاضیان برنامه و آورده‌ی خود و هم‌چنین اقدامات خود را بیاورند تا این باشگاه مراحل واگذاری خود را طی کند.

 

 

به گزارش ایسنا، چندی پیش ناصر شفق مدیرعامل سابق این تیم مدعی شده بود مالک حقیقی تراکتورسازی است و در صورت پس ندادن این باشگاه به او، شکایت خواهد کرد. اما حالا فرمانده سپاه عاشورا در نشست مطبوعاتی به این موضوع واکنش نشان داد: «کسی که ادعای مالکیت تراکتور را دارد باید در مراجع قصایی و قانونی ادعای خود را ثابت کند؛ به نظر ما چنین مواردی صرفا یک ادعاست.»

 

هواداران تراکتورسازی در بازی‌های اخیر خواستار واگذاری باشگاه شده بودند.

 

 BAZAR VARZESH