تلگرام بازار ورزش

فتح بازارهای جدید با خامس

خامس رودریگز ستاره جدید بایرن مونیخ درهای تازه‌ای به روی این باشگاه در آمریکای جنوبی باز می‌کند

 

بازار ورزش: استخدام خامس رودریگز در همین کوتاه‌مدت هم برای این که بایرن مونیخ در شبکه‌های اجتماعی دیدرس خود را افزایش دهد، ارزنده بوده است. کارل هاینس رومنیگه، رییس باشگاه به روزنامه «بیلد» گفته که دنبال‌کنندگان این باشگاه در شبکه‌های اجتماعی بعد از به خدمت گرفتن خامس رشد قابل توجهی داشته است. به ویژه در آمریکای جنوبی.

 

افزایش میزان فعالیت طرفداران در شبکه‌های اجتماعی باشگاه، به خصوص در صفحات اسپانیایی‌، کاملاً مشهود است. پست‌های مربوط به خامس همگی بالای ۵۰ هزار لایک گرفته‌اند، در حالی که پست‌های پیش از استخدام او تنها چند هزار لایک.

 

به احتمال زیاد استخدام این بازیکن کلمبیایی روی افزایش فروش پیراهن‌های بایرن هم تاثیر خواهد گذاشت. باشگاه رئال مادرید هم بعد از استخدام او در سال ۲۰۱۴ طی مدت زمانی کوتاه صدها هزار پیراهن فروخت.

 

در حالی که سفر تابستانی بایرن مونیخ به چین در پیش است، برنامه‌ریزی برای تورهای بعدی ادامه دارد. یورگ واکر معاونت «بین‌المللی‌سازی و استراتژی» باشگاه به روزنامه مونیخی AZ گفت سال آینده اگر بایرن مونیخ دوباره به غرب برود، این بار احتمالاً به آمریکای جنوبی هم سفر خواهد کرد. بایرنی‌ها در سال‌های گذشته، یک سال در میان در تابستان به چین و آمریکا سفر کرده‌اند.
واکر درباره بازارهای هدف مشخص در آمریکای جنوبی هم اظهار نظر کرد: «در آمریکای جنوبی کشور ویژه‌ای برای ما وجود ندارد. شیلی به خاطر آرتورو ویدال برای ما اهمیت دارد. مکزیک بسیار هیجان‌انگیز است، چون مکزیکی‌ها عاشق فوتبال‌اند. و البته حالا با استخدام خامس رودریگز کلمبیا هم مورد توجه ماست. همان طور که گفتم ما همه بازارها را مد نظر قرار خواهیم داد. قدم به قدم.»BAZAR VARZESH